lte logo

espol

  • 1.jpg

Aktualności

2019-04-12

UKE reguluje stawki połączeń wewnątrzunijnych

Szanowni klienci, informujemy że Urząd Komunikacji Elektronicznej reguluje stawki połączeń wewnątrz-unijnych na maksymalnie 81 groszy za minutę netto. W dniu 15 lipca nastąpi automatyczna zmiana ofert na regulowane.

 

 

03.07.2017

Od 1 lipca operator internetowy ma obowiązek blokowania dostępu do nielegalnych stron hazardowych

W związku z nowelizacją ustawy o grach hazardowych, jednoosobowa spółka Skarbu Państwa wykonująca monopol państwa w zakresie gier hazardowych od 1 kwietnia 2017 roku będzie mieć wyłączność na organizowane w internecie gry kasynowe, takie jak ruletka i gry karciane, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych. Powstanie oficjalny „Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą". Od 1 lipca 2017 r. dostawcy internetu będą mieć 48 godzin na zablokowanie dostępu do stron internetowych, które wykorzystują nazwy domen internetowych wpisanych do Rejestru. Także od 1 lipca 2017 r. dostawcy usług płatniczych nie będą mogli współpracować z podmiotami, które oferują nielegalnie gry hazardowe na stronach wpisanych do rejestru: z ich stron internetowych będą musiały zniknąć odnośniki, które umożliwiają szybkie wpłaty przy udziale dostawcy usług płatniczych.

Rejestr nielegalnych stron jest ogólnodostępny i znajduje się pod adresem: www.hazard.mf.gov.pl

Więcej informacji na temat samej ustawy można znaleźć tutaj:

http://www.mf.gov.pl/krajowa-administracja-skarbowa/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/2UWl/content/wazne-zmiany-na-rynku-hazardowym-od-1-kwietnia

 

30.12.2016

Szczęśliwego i dostatniego nowego roku 2017

Szczęśliwego i dostatniego nowego roku 2017 składa Twój operator telekomunikacyjny - 
firma Espol Sp. z o.o. Naszym stałym klientom oferujemy 1 miesiąc abonamentu za złotówkę przy zapłacie za rok z góry! Odwiedź nas w styczniu w biurze obsługi klienta w Szczecinie przy
ul. Sowińskiego 78.

Upust dotyczy każdego abonamentu za aktywne usługi.

 

9.12.2016

Zmiany w regulaminach usług

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2017 roku wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r. ustanawiające środki dotyczące dostępu do otwartego internetu oraz zmieniające dyrektywę 2002/22/WE w sprawie usługi powszechnej i związanych z sieciami i usługami łączności elektronicznej praw użytkowników, a także rozporządzenie (UE) nr 531/2012 w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii. Ponadto dnia 10 stycznia 2017 roku wchodzi w życie ustawa z dnia 23 września 2016 roku o pozasądowym rozstrzyganiu sporów konsumenckich. Obie te regulacje rodzą konieczność dokonania zmian w treści łączącego nas Regulaminu usługi bezprzewodowego dostępu do internetu.

Czytaj dalej ->

 

13.05.2015

Otwarcie Nowego Systemu Szerokopasmowego Internetu LTE w Gminie Mieszkowice

Mamy przyjemność poinformować, że dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcie nowego Systemu Szerokopasmowego Internetu LTE w Gminie Mieszkowice oraz nawiązanie współpracy poprzez podpisanie z władzami gminy “Listu Intencyjnego”.

 

23

43

65

 

 

29.04.2015

Uruchomienie Systemu LTE w Gminie Czaplinek

Mamy przyjemność poinformować, że 29 kwietnia br. odbyło się uroczyste otwarcie kolejnej stacji LTE w Czaplinek oraz podpisanie „Listu Intencyjnego” o nawiązaniu z nami współpracy.

 

czaplinek1

czaplinek2

czaplinek3

 

08.04.2015

26 marca br. odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego Sytemu LTE w Gminie Moryń. To kolejna Gmina, która podpisała z nami „List Intencyjny” o nawiązaniu współpracy.

lte moryn

lte moryn2

lte moryn3

 

 

25.03.2015

Uruchomienie Systemu LTE w Gminie Trzcińsko Zdrój

Mamy przyjemność poinformować, że 25 marca br. odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego Sytemu LTE w Gminie Trzcińsko Zdrój. To już druga Gmina, która podpisała z nami „List Intencyjny” o nawiązaniu współpracy.

Kolejnymi Gminami, które są zainteresowane inwestycjami w System LTE są Gminy: Moryń i Mieszkowice.

 

trzcinsko1 1

 


26.02.2015

Uruchomienie Systemu LTE w Gminie Dolice

26 lutego br. o godz. 12.00 odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi na nowym maszcie wybudowanym w pobliżu ul. Pyrzyckiej w Dolicach.

Celem uroczystości było uświadomienie Radnym i Sołtysom Gminy Dolice pojawienie się Operatora Espol jako nowego dostawcy usług Internetowych w ramach Narodowego Planu Szerokopasmowego oraz podpisanie „Listu Intencyjnego” z Wójtem gminy, które nastąpiło w Gminnym Centrum Integracyjnym.

dolice 2

 

 

 

 

 

 

dolice 3

dolice 4